RSS
 

BIESIADA POETYCKA – LESZNO 2012

23 sie

            25 sierpnia br. w Lesznie jak co roku odbędzie się kolejna Biesiada Poetycka, połączona z turniejem o nagrodę publiczności.  Organizatorem tego wspaniałego przedsięwzięcia jest Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Grochowiaka.

Zgodnie z programem,  spotkanie poprowadzi Sergiusz Sterna-Wachowiak, który jak nikt inny – potrafi zaskoczyć uczestników biesiady fantastyczną wiedzą, wspaniałym jej przekazaniem. Bieżący temat  – ” IGRZYSKA SPORTOWE”.

Sądzę, iż ostatnie wydarzenia sportowe, szczególnie w poświacie minionej olimpiady, przyniosą wiele  interesujących tematów, wierszem satyrycznym kreślonych. Zostałem  zaproszony do udziału w Biesiadzie.

Jestem przekonany, że  wyjadę z Leszna w pełni usatysfakcjonowany z przepysznej poetyckiej atmosfery, spontanicznych reakcji publiczności i tego wszystkiego, co za sprawą organizatorów można znaleźć wyłącznie na górnych półkach przeżywania słowa. Jeżeli mmożesz – jedź do Leszna z wierszem, fraszką, lub jako uczestnik – słuchacz, spragniony wspaniałej poetyckiej przygody.

Początek spotkania – godz. 16 – ta.

 
 

Zostaw odpowiedź