RSS
 

TO JUŻ JUTRO

14 marzec

 

WYROCZNIA

 

Zbolałe echa marzeń

w półśnie zagubione

Świt strąca gwiazdy

w dnia narodziny

W tyglu szarej codzienności

chichot kolorów ciszy

Apopleksja słów

w ust niewoli

 

Kiedyś

głębią snu zatracona

usłyszysz

– – oczekiwanie

 

Ten wiersz i wiele innych zaprezentuję w czasie jutrzejszego /środa, godz. 17 30/ – spotkania z cyklu – SWOBODNA MYŚL – w kawiarni-restauracji „ESTELLA„- Centrum Kongresowe IOR, Poznań, ul. Węgorka 20/A –  na wysokości POLFY.  Spotkanie z moją poezją, poprowadzi poeta, bard – Krzysztof Galas,  który w duecie z uroczą małżonką, przy wtórze gitary klasycznej zaprezentuje poezję śpiewaną. Wstęp wolny.

 ZAPRASZAM.

 

Zostaw odpowiedź

 

 
 1. Barbara

  Marzec 17, 2017 o godz. 9:00 pm

  Bardzo ciekawe spotkanie poetyckie. Jak zauważyłam, znasz wiele swoich wierszy na pamięć, co u poetów nie zdarza się często. Wspaniała oprawa muzyczno – wokalna. Lubię bywać na spotkaniach które prowadzi Krzysztof. W poczcie wysłałam jedną fotkę, ale cóż ze mnie za fotograf… Pozdrawiam.

   
  • zygmunt

   Marzec 18, 2017 o godz. 10:16 am

   Dziękuję za dobre słowo! Dziękuję za aktywne przeżywanie mojej poezji, za piękne recytacje moich wierszy przez uczestników spotkania, za muzyczną oprawę i za Twoją fotkę, która stanowi pamiątkę poetyckiego wieczoru. Wiele fotografii znalazło się w obiektywie rzeźbiarza – Kazimierza Rafalika, który wraz z żoną zaszczycił swą obecnością Salon Swobodnej Myśli i w wielkim skupieniu wysłuchał moich utworów. Dziękuję artyście za rzeźbę w brązie. Trudno o lepszą pamiątkę z tego spotkania. Teraz jeden miłorząb w moim ogrodzie budzi się z zimowego snu, drugi zagościł na półce.
   Pozdrawiam i do zobaczenia w „Dąbrówce”.