RSS
 

ECHO SPOTKANIA W POEMACAFE

22 październik

Niepokój o frekwencję – /zawsze towarzyszy poecie przed spotkaniem/ – okazał się bezpodstawny. Sala Kawiarni Artystycznej – PoemaCafe, jeszcze przed rozpoczęciem promocji mojej najnowszej książki poetyckiej – „TAK DALEKO, ZA KRÓTKO” – tj. przed godziną 18. 30, wypełniła się do ostatniego miejsca. Dostawiane krzesła – rozwiązywały sytuację. Okoliczność taka, potęguje zadowolenie i wręcz uskrzydla bohatera spotkania. Tak też było w moim przypadku.  Na spotkanie przybyli, poeci, wielbiciele poezji, działacze zawodowo obcujący z kulturą. Ku mojej radości, przybyli również członkowie mojej rodziny: córka Dobrochna z Robertem i maleńką córeczką – Kornelią, syn Artur z córką, a moją wnuczką – Amelią, która ku mojemu zaskoczeniu zjawiła się w towarzystwie swoich dzieci -/moich prawnuków/- maleńkiego Maksa i Alicji, która już dzielnie odwiedza przedszkole.

Popłynęły wiersze, popłynęła muzyka, wspaniale dopełniająca ich liryczny klimat.

Były kwiaty, upominki – za które serdecznie dziękuję –  i spore zainteresowanie nabyciem promowanej książki. Sądzę, iż dedykacje jakie wpisałem dla właścicieli  -TAK DALEKO, ZA KRÓTKO – przypominać Im będą chwile spędzone w PoemaCafe, gdzie mogli na żywo spotkać się z moją poezją. Oby wracali do wierszy, a przy okazji promocji kolejnej książki, zjawili się ponownie i zasiedli pod dachem moich nowych wierszy.

Wyrażam podziękowanie dla organizatorów, wykonawców -/recytacja Agaty Amelii Wawrzyniak była rewelacyjna!/ – jak również wszystkich uczestników tak ważnego dla mnie spotkania, które pozostawiło po sobie uśmiech zadowolenia i satysfakcji.

 

 
komentarze 2

Kategoria: OGÓLNA

 

Zostaw odpowiedź

 

 
 1. Zdzich

  październik 24, 2017 o godz. 8:53 pm

  Było pięknie Zygmuncie – pozdrawiam Zdzich

   
  • zygmunt

   październik 25, 2017 o godz. 10:24 am

   Zdzisławie. Cieszę się z Twego zadowolenia, które pozostaje moim zadowoleniem.
   Tak przy okazji, namawiam Cię do wzięcia udziału w konkursie – O PIERŚCIEŃ DĄBRÓWKI – 10. 11. br. – godz. 17.30, Klub Literacki „DĄBRÓWKA”,
   Os. Bol. Chrobrego. Jeden wiersz, osobiście czytany. Tematyka dowolna.
   Pozdrawiam – Zygmunt