RSS
 

Kontakt

Jeżeli chcesz się skontaktować z poetą, możesz to zrobić za pomocą poniższego formularza kontaktowego:

Zostaw odpowiedź

 

 
 1. Krzysztof Wiśniewski

  marzec 5, 2015 o godz. 1:34 pm

  Witam
  Dawno nie rozmawialiśmy i tak przypadkiem trafiam tutaj. Piszę w komentarzu, bo nie chciało mi wysłać wiadomości do Ciebie.Ciekawe teksty prezentujesz na stronie, choć niewiele przeczytałem. Zastanawia mnie to co napisałeś w tytule do wiersza z dnia 1 marca. Gdybyś w osobnym artykule zechciał rozwinąć myśl Stachury, tak jak według Ciebie on mógł ją pojmować, to mogę postarać się – bo sam nie decyduję – zamieścić go wraz Twoim wierszem na stronie Stachuriada, której jestem współredaktorem. Tak poza tym będę w Poznaniu w Poema Cafe 19 marca na spotkaniu poświęconym Jerzemu Szatkowskiemu i będę miał swoje tomiki. Z chęcią wymienię się na Twoje, bo wstyd przyznać ale nie mam ani jednej Twojej książki. Możesz pisać na adres jaki podałem. Tym czasem pozdrawiam. Krzysztof Wiśniewski

   
  • zygmunt

   marzec 6, 2015 o godz. 2:38 pm

   Będę 19 – ego, w POEMA CAFE. Cieszę się na spotkanie. Obiecuję dotyk mojej książki poetyckiej – „77 MGNIEŃ SŁOWA”.
   Pozdrawiam – Zygmunt, najlepszy poeta Poznania, Świata i Okolic!!!!!!

    
 2. Mieczysław Kuczyński

  kwiecień 27, 2016 o godz. 8:46 am

  Dziękuję za wczorajsze niespodziewane dla mnie spotkanie z Pana twórczością. Niespodziewane z kilku powodów. Jeden to ten, że się znalazłem w Klubie Nauczycieli (dzięki Poecie P. Kuszczyńskiemu). Drugi to ten, że dotarłem tam ociekający deszczem, co ułatwi mi zapamiętanie tego dnia. A dla ludzi w pewnym wieku, to ważne. Ale, co najważniejsze, poznałem Twórczość kipiącą zaskakującym – co rusz – słowem. Mieczysław Kuczyński (Wydawnictwo Bonami)

   
  • zygmunt

   kwiecień 27, 2016 o godz. 8:28 pm

   Panie Mieczysławie! Dziękuję za dobre słowo. Cieszę się, iż tego deszczowego popołudnia, nie zalicza Pan do straconych. Jestem na końcowym etapie przygotowań / o czym wspomniałem/ – do wydania mojej kolejnej książki poetyckiej. Będę wdzięczny za informację o warunkach w Wydawnictwie Bonami. Serdecznie pozdrawiam – Zygmunt.

    
 3. Halina Pawlak

  czerwiec 7, 2017 o godz. 9:09 am

  Prosze o kontakt Zugmunt.
  Jestem krotko w Poznaniu, minelo wiele lat…

   
  • zygmunt

   czerwiec 7, 2017 o godz. 6:15 pm

   Cieszę się z Twojego przyjazdu do Poznania.
   Zadzwoń – 603 466 290.
   Pozdrawiam, mając nadzieję na spotkanie, które również dla Anny będzie przesympatycznym przeżyciem.
   Pozdrawiam – Zygmunt.